خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
اخبار
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
خانه

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

چین HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD گواهینامه ها
چین HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD گواهینامه ها
Good quality and reasonable price. Wish your company business better and better.

—— Micheal

Nice service will get nice achievement, come on guys!

—— John

چت IM آنلاین در حال حاضر

HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD
Company Appearance Company Activity Company Hall Company Appearance Company Meeting Technology Department Company Square Motorcade Motorcade
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
مارک های : چین JINGGONG
تعداد کارمندان : 200~300
فروش سالانه : >30million
سال تاسیس : 2001
صادرات کامپیوتر : 20% - 30%
معرفی
تاریخ
سرویس
تیم ما

一، رئیس جمهور توجه

در موج از توسعه سرمایه گذاری، هانگزو ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود تجربه بالا و پایین از بازار و نمایش فرهنگ سازمانی آن از "عمل گرا و نوآوری". از ویژه صنعت وسایل نقلیه اصلاح هوشمند صنعت تجهیزات تخصصی، آن را یک راه جدید برای توسعه صنعت نوآوری از طریق که توسط فن آوری آغاز راه می رفت، رانده شده توسط بازار و تحت فشار قرار دادند از فرهنگ به تقویت رقابت برای توسعه پایدار و صدای آن است.

ایستاده بر روی یک مرحله جدید تاریخی، هانگزو ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود، پیوستن به مفهوم "مردم اول، فناوری موفق شرکت، صداقت و همکاری برنده"، و روح شرکت "صنعت پشتکار تخصص در حالی که دستاورد از تخصص "نزدیک به سیاست چین حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست می چسبد، را تلاش برای ایجاد یک نام تجاری خوب و نشان دادن کیفیت عالی تا به عنوان به کمک به ایجاد یک جامعه حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست است.

دنبال به جلو به آینده، ما پر از پرشور و اعتماد به نفس هستند. هانگزو ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود می خواهم به همکاری با مردم از بخش های به رفاه بیشتر است.

علامت: OLE_LINK8 '> "سعی و کوشش تخصص صنعت در حالی که دستاورد از تخصص" نزدیک به سیاست چین حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست می چسبد، را تلاش برای ایجاد یک نام تجاری خوب و نشان دادن کیفیت عالی تا به عنوان به کمک به ایجاد یک جامعه حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست است.

二، مفهوم هانگزو ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود

1، شرکت مفهوم: نفر اول، فناوری موفق شرکت، صداقت و همکاری برنده

2، شرکت چشم انداز: به ایجاد یک پایگاه صنعتی تولید تجهیزات تخصصی و یک شرکت تجاری با رقابت قوی

3، شرکت ماموریت:

برای احیای صنعت ساخت تجهیزات، شکوفا اقتصاد بازار؛

برای تأمین امنیت، قابل اعتماد، حفاظت سبز و زیست محیطی تجهیزات تخصصی.

4، شرکت هسته ارزش: با تمرکز بر کار به ناممکن فرصت تبدیل در حالی که صادق بودن به مردم برای آن فقط خودمان حرکت می کند که می توانید به دیگران حرکت می کند.

تمرکز بر روی کاری با وجدان بودن برای درمان هر هدف، پروژه و روند تنها به دنبال راه برای رسیدن به موفقیت برای شکست بهانه ای نیست و به ناممکن فرصت نهایت تبدیل به.

5، روح شرکت:

تخصص صنعت سعی و کوشش در حالی که دستاورد از تخصص

سعی و کوشش، تخصص صنعت اراده کار سخت و هرگز ترک لازم است و به طور مداوم به دنبال پاسخ از سوالات مطرح شده در جهت توسعه سازمانی به حل مشکلات و ایجاد دستاورد جدید با تکنیک های فوق العاده

دستاورد از تخصص، روح کار تمرکز و هرگز راضی برای هر چیزی، پروژه و محصول مورد نیاز است. به خوبی برنامه ریزی شده و انجام کار به اندازه کافی در هر جزئیات برای تبدیل شدن به کامل است.

三، مشخصات شرکت

به عنوان یک گروه بسیار عالی در چین، hangzhou ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود یکی از TOP500 از شرکت های خصوصی چینی (چین JINGGONG) یک شرکت فرعی کاملا متعلق به توسط کمیته از Hangzhou Xiasha توسعه منطقه ملی اقتصادی و فنی در سال 2003. آن سرمایه گذاری است یک شرکت بزرگ تولید تجهیزات تخصصی، به طور عمده شامل تحقیق، تولید و فروش وسایل نقلیه بازرسی پل ها، وسایل نقلیه تخصصی مخزن تحت فشار (از جمله مخازن تحت فشار LNG) و مخزن تحت فشار مشترک، هوشمند استریو گاراژ و نرم افزار تجهیزات ربات یکپارچه شده است. همچنین صاحب واردات و صادرات اقتدار و کالا اجاره است.

با سرمایه ثبت شده 150 میلیون RMB و پوشش به مساحت بیش از 100 جریب، آن را تا بیش از 39 هزار متر مربع کارخانه مدرن، نزدیک به 10 متر مربع فناوری جوجه کشی ساختمان و کارکنان جامع آپارتمان و بیش از 260 کارمند دارد. از طریق بیش از ده سال تلاش، آن را تبدیل به یک شرکت تولیدی مشهور در صنعت تجهیزات تخصصی و یک سری از افتخارات مانند شرکت های با تکنولوژی بالا ملی، کلید توصیه تصدی در استان ژجیانگ، شرکت و جوی پیشرفته تخصصی تجهیزات مدیریت ایمنی، استخوان شرکت اهدا از Hangzhou Xiasha منطقه اقتصادی و فنی توسعه ملی، هانگزو نام تجاری محصول و اصلی از برجسته کارکنان. این شرکت یکی از اعضای شورای انجمن چین از تولید کنندگان خودرو (CAAM) است.

تحت شرایط جدید، هانگزو ویژه شرکت خودرو، با مسئولیت محدود در R & D و سرمایه گذاری صنعت ماشین آلات تخصصی با استراتژی توسعه "صنعتی فن آوری بالا و پیشرفت صنایع دامنه" و کارمند انتخاب مفهوم "مردم اول و کارکنان باعث می شود تمرکز شرکت مرفه "، با هدف جلو به ساخت یک نام تجاری مشهور از ماشین آلات صنعت تخصصی در چین و یک پایگاه صنعتی به ایجاد ارزش بیشتر برای شرکت خود و جامعه است.

اطلاعات تماس
HANGZHOU SPECIAL AUTOMOBILE CO.,LTD

تماس با شخص: Ms. Serena Liu

تلفن: +86-571-86875791

فکس: 86-571-86721817

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)